O AHMAX

AHMAX.PL O AHMAX

Jako AHMAX, producent ogrodzeń na wymiar, specjalizujemy się w projektowaniu niepowtarzalnych ogrodzeń wg indywidualnych potrzeb i wytycznych klienta. Zapewniamy kompleksową realizację – od projektu 3D, przez produkcję, aż po finalny montaż. Gwarantujemy najwyższą jakość używanych przez nas materiałów oraz doskonałe wykonanie naszych produktów. Zaufaniem obdarzyło nas już wielu klientów, których zadowolenie jest dla nas priorytetem – bogate referencje z pozytywnymi opiniami świadczą o najwyższej jakości naszych usług.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem GATIGO na terenie województwa śląskiego. Oferowane przez nas kolekcje GATIGO cechuje przed wszystkim wyjątkowa jakość i trwałość na lata, najwyższy standard zabezpieczenia posesji, ale też niewątpliwa dekoracyjność i dodatkowa funkcjonalność.

Dowiedz się, co nas wyróżnia i czemu warto wybrać AHMAX

OPINIE KLIENTÓW

„Od paru lat planowaliśmy z mężem ogrodzenie naszego domku na wsi, a syn od jakiegoś czasu prosił o zrobienie mu boiska do koszykówki. Nie mamy tam zbyt dużo miejsca, wiec gdy podczas szperania w Internecie za ogrodzeniem trafiłam na system wielofunkcyjny Gatigo z elementem do zainstalowania obręczy, wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę. Byłam jednak dość sceptyczna, jeśli chodzi o jakość ich ogrodzeń, skoro są tak małą i słabo rozreklamowaną firmą, ale przekonała mnie 7-letnia gwarancja, jaką dają na ich produkty. Po montażu przekonałam się, że ogrodzenie wyszło solidnie i bardzo estetycznie. Myślałam, że po kilku zimach będzie już wymagało renowacji, ale wciąż wygląda jak nowe, nie ma ani śladu rdzy. Chociaż jedna rzecz, o którą nie trzeba się martwić! Polecam z czystym sumieniem – Ahmax naprawdę zna się na rzeczy.”

Marta Daszkiewicz-Gabryś

posiadaczka domu letniskowego z niewielkim ogrodem

„Kiedy planowałem budowę ogrodzenia, poprosiłem paru znajomych o polecenie jakiejś firmy– większość polecała znanych, dużych i pewnych producentów. Mojej żonie zależało jednak, żeby nasze ogrodzenie się wyróżniało i naciskała, żeby zrobić własny projekt z jakimś ciekawym wzorem. Nie chciałem pakować się w niepotrzebne koszty, korzystając z usług biura projektowego, potem producenta ogrodzeń i jeszcze do tego firmy budowlanej, więc szukałem kogoś, kto zrobi to kompleksowo. Ulżyło mi, gdy znalazłem Ahmax i dowiedziałem się, że są w stanie zrobić to wszystko, zapewniając jeszcze przy tym doradztwo specjalistów. Żona zaproponowała bardzo stylowy wzór i już sam projekt bardzo nam się spodobał, a na żywo wyszedł jeszcze lepiej. Teraz to mnie sąsiedzi pytają o polecenie firmy robiącej ogrodzenia!”

Tomasz Gabzdyl

właściciel domu jednorodzinnego z dużym ogrodem

„Z początku obawiałem się współpracy z Ahmax, bo jest to mało znany producent, na którego trafiłem, szukając w Internecie ciekawego i bezpiecznego rozwiązania na ogrodzenie siedziby mojej firmy i magazynu. Po przejrzeniu ich oferty zachęciły mnie oryginalne wzory płotów, obawiałem się jednak, że ich cena może przekroczyć mój budżet… Gdy skontaktowałem się z ich biurem, przedstawili mi pełną ofertę i wycenili ostateczne koszty – okazało się, że będą one o wiele niższe niż w przypadku konkurencyjnych firm. Zdecydowałem się zaryzykować i zaufać Ahmaxowi. I była to świetna decyzja, dzięki której budynki mojej firmy otacza dziś solidne ogrodzenie z bezpieczną bramą sterowaną radiowo, z oryginalnym wzorem i przykuwającym wzrok logo firmy. Jestem bardziej niż zadowolony i mogę polecić Ahmax każdemu, nawet jeśli ma takie wątpliwości, jak ja.”

Konrad Machura

właściciel niedużego przedsiębiorstwa z halą magazynową

ZAPEWNI CI:

Ogrodzenie PREMIUM, które

wyróżni Twoją posiadłość

Wyjątkową jakość i trwałość

ogrodzenia na lata

Fachową realizację od

projektu 3D aż po klucz

MENU
MENU